به ما بپیوندید
سعادت آباد، میدان سرو،۱۸ متری مطهری
۱۶ متری دوم، گلستان یکم، پلاک ۲
02122142604و02122091719
info@arianclinic.com
شنبه - پنج شنبه 10 الی 20
جمعه ها تعطیل

نقش تمرینات کاردرمانی درموفقیت کودکان

اولین سال های کودکی با حرکت های جدید و تجربیات جدید که باعث رشد شناختی، اجتماعی و فیزیکی درکودکان می شود، پر شده است. 
سال اول زندگی یک زمان مهم برای توسعه مغز است، به ویژه اگر یک کودک به تأخیررشد، افتد یا محدود شود. اگر یک کودک نیاز به حمایت برای بهینه سازی داشته باشد، کار درمانی می تواند کمک کند.
برنامه های مداخله زودهنگام کاردرمانی در سرتاسر دنیا وجود دارد که توسط کاردرمانان انجام می شود. مداخله درازمدت مجموعه ای از خدمات درمانی و پشتیبانی است که کودکان را از تولد تا 3 سالگی که دارای معلولیت هستند یا افرادی که در معرض خطر ابتلا به آنها هستند، کمک می کند تا بعدا در زندگی موفق شوند. کار درمانی یکی از خدمات متعددی است که ممکن است به عنوان بخشی از مداخله اولیه ارائه شود. این علاوه بر کودکان دارای تشخیص روشن، به کودکان با شرایط  خاص (مانند سندرم داون، اوتیسم) کمک می کند.
 
 
برای کودکان مبتلا به تاخیر رشد یا یک وضعیت فیزیکی یا ذهنی شناخته شده با احتمال بالا بودن تاخیرهمراه هستند، کار درمانی می تواند به بهبود حرکت، شناختی، پردازش حساس، ارتباطات و مهارت های بازی کمک کند. هدف این است که رشد کودک را افزایش دهیم، به حداقل رساندن پتانسیل تاخیر رشد و کمک به خانواده ها برای رفع نیازهای ویژه نوزادان و کودکان نوپا از وظایف اصلی کاردرمانان میباشد.
 

جهت هرگونه سوال و مشاوره می توانید با مرکز کار درمانی آریان در ساعات اداری تماس حاصل نمائید.


آدرس مرکز کار درمانی آریان: تهران ، سعادت آباد ، میدان سرو، ۱۸ متری مطهری ، ۱۶ متری دوم ، گلستان یکم ، پلاک ۲ ، طبقه اول ، واحد ۴
تلفن تماس: 02122091719و02122142604

 

تماس با ما

Captcha
  پیام ارسال نشد.   ایمیل شما ارسال شد.