به ما بپیوندید
سعادت آباد، میدان سرو،۱۸ متری مطهری
۱۶ متری دوم، گلستان یکم، پلاک ۲
02122142604و02122091719
info@arianclinic.com
شنبه - پنج شنبه 10 الی 20
جمعه ها تعطیل

تاثیر ورزش بر کودکان

ورزش تاثیر بسزایی در روند رشد جسمی و روانی کودکان دارد ونیز اعتماد به نفس آنان را افزایش میدهد متخصصان بر این باورند که کودکان از دوسالگی به بعد باید روزانه ۱ ساعت ورزش کنند.

اثرات ورزش بر کودکان ورزش منظم و یک رژیم غذایی متعادل چیزهای کوچک و ساده است که به شما اطمینان یک زندگی سالم ارا میدهد.فعالیت بدنی برای کودکان درتمام گروه های سنی بسیار مهم است زیرا آنها در سنین رشد هستند. کودکانی که به اندازه کافی ورزش نمیکنند مشکلات بهداشتی مربوط به عدم فعالیت که ممکن است کیفیت زندگی آنها تاثیر می گذارد را تجربه کنند. درک ورزش در بزرگسالان و کودکان متفاوت است. در حالی که بزرگسالان ورزش به عنوان یک فعالیت رسمی که شامل کار کردن در یک مجموعه و یا در یک محیط خاص را نظرمیگیرند ولی برای کودکان به معنی بازی و یا شرکت در برخی از انواع فعالیت بدنی است. با توجه به نظر متخصصان سلامت، کودکان از سن دو سال به بالا باید حداقل یک ساعت در روز ورزش کنند. تاثیرات کوتاه مدت ورزش مزایای ورزش منظم بسیار زیاد است. کودکان از مزایای فیزیکی، روانی و اجتماعی ورزش در کوتاه مدت لذت میبرند. ورزش کمک می کند تا آنها به خوبی بخوابند و این منجر به بهبود سلامت روان آنها و کم شدن استرس میشود. ورزش همچنین به بالا بردن اعتماد به نفس در کودکان کمک می کند، بنابراین،یک چشم انداز بهتر در زندگی و احساس خوبی در مورد جهان اطراف پیدا میکنند.

جهت هرگونه سوال و مشاوره می توانید با مرکز کار درمانی آریان در ساعات اداری تماس حاصل نمائید..


آدرس مرکز کار درمانی آریان: تهران ، سعادت آباد ، میدان سرو، ۱۸ متری مطهری ، ۱۶ متری دوم ، گلستان یکم ، پلاک ۲ ، طبقه اول ، واحد ۴
تلفن تماس: 02122091719و02122142604

تماس با ما

Captcha
  پیام ارسال نشد.   ایمیل شما ارسال شد.